Gamabunta - životopis

13. července 2009 v 15:10 | Yasu-chan |  Gamabunta
Gamabunta (ガマブン太) je bossem všech ropuch, které jsou přivolávány. Je obrovský (okolo 100 metrů) a přivolává se do soubojů proti nejsilnejším soupeřům (jsou to především Ocasí démoni). Jeho synové jsou Gamakichi a Gamatatsu. Naruto může Gamabuntu přivolávat pouze za pomoci chakry Devítiocasé lišky (Kyuubi), bez ní může přivolat pouze jedno z Gamabuntových nejmenších dětí.

Gamabunta se po prvé v seriálu objeví na začátku prvního dílu, když bojuje po boku Čtvrtého Hokage proti Devítiocasé lišce. Poprvé promluví, až když ho přivolá Naruto.

Gamabunta je nevrlý a velmi apatický. Nemá rád nikoho, jen když ho přivolá velmi talentovaný shinobi (ninja), který ho plně respektuje. Čtvrtý Hokage, Jiraiya a Naruto jsou jediní tři lidé, kteří mohli stát na Gamabuntově obrovské hlavě. Používá také výrazy, které mohou používat jenom členové gangsterského týmu Yakuza. Tvrdě ochraňuje svojí rodinu a nemá rád, když se podceňuje. Často jsou to právě tyto důvody, které Gamabuntu přinutí k boji. On a Jiraiya vypadají jako dobří přátelé a zdá se, že oba mají rádi alkohol.

Gamabunta vystupuje poprvé v opravdovém souboji během invaze na Listovou vesnici, když bojuje s Narutem proti Gaarovi a Shukaku. Jiraiya ho přivolal v boji proti Orochimaru, aby mu pomohl. Bojoval tak po boku Katsuyu, kterou povolala Tsunade proti Mandovi. Manda a Gamabunta vypadali jakou staří soupeři, protože před bojem se navzájem jeden druhému vysmívali. I když Katsuyu je slabší než Gamabunta, Gamabunta si jí váží a také ji zachránil před Mandou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama