Love & Intriguest- 1.díl

18. července 2009 v 13:14 | Yasu-chan |  Love & intrigues

,,Představuji vám nové členy." oznámil Leader ležérně a ukázal na dvě dívky stojící vedle něj. Ta první, s růžovými vlasy, na ně pouze nenávistně kývla, zatímco ta druhá, s hnědými vlasmi se na ně usmála. ,,Jsem Sakura Haruno." oznámila růžovláska. ,,Já Yasu Choichi." přidala se bruneta a poté obě odešli s leaderem, aby jim ukázal pokoje.

Po jejich odchodu se mezi ostatními členy roztrhla debata, o dívkách. Jedinou vyjímkou byli Tobi, kterému zakázali účast, Konan, která na to neměla náladu, Leader, který odešel s dívkami a Itachi, který seděl v rohu místnosti a přemýšlel nad vlastními věcmi.

,,Mě se líbí spíš ta Sakura." oznámil blonďák. ,,A co se ti na ni líbí, Deidaro? Vždyť nemá žádný prsa." protestoval Hidan. ,,Za to ta Yasu." zasnil se. ,,To nemůžeš aspoň chvilu koukat někam jinam?" zeptal se dotčeně, že jeho vysněnou dívku takhle uráží, Deidara. ,,Ne. Kvalitní sex je totiž ve vztahu hodně důležitej." odsekl vychytrale Hidan. ,,Mě se líbí obě dvě." ozval se Tobi, i přesto, že měl zákaz zůčastnit se diskuze. ,,Jsou krásné. Stejně jako Tobi." pokračoval a i přes jeho masku bylo vidět, že se usmívá štěstím. ,,Já souhlasím s Tobim." přitakal Kisame, který se až doteď držel opodál. ,,Hele! Pein!" zakřičel Hidan a všichni, až na Itachiho, se rozběhli k němu. Pein se chtěl dát na zběsilí útěk, ale nestihl to. Naštěstí ho nakonec nikdo nesrazil. ,,Kdo se líbí tobě?" zeptal se Deidara. ,,Konan." odsekl Pein, rázným krokem se otočil a stejně tak odešel.

,,Itachi!" zakřičel nadšeně Tobi a ukázal na Itachi, který se krčil v rohu. ,,Tak která?" zeptal se Hidan a ostatní jen přikyvovali. ,,Povídej, Itachi." pobýdl ho Kisame. Ihned se na něho nenávistně podíval a on jeho pohled zachytil. ,,Víš co tě teď čeká, že?" zeptal se Itachi. ,,Jo. Tak já to prádlo teda vyperu, no." odpověděl Kisame sklíčeně a odešel. ,,Dělej, Itachi." naštval se už trochu Deidara, když to Itachimu trvalo moc dlouho. ,,Žádná." odpověděl, stoupl a měl se na odchod. ,,Tak proč červenáš?" ..

Následující díl

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fujimoto Ayumu Fujimoto Ayumu | E-mail | Web | 18. července 2009 v 19:35 | Reagovat

yees :D supr !! sakriž _D to je hustý :D chccela by som vás o niečo poprosit :D mohli by ste ma stale informovat kedy pridate dalšie časti ? :D moc vam dekuju :)))))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama