Love & Intriguest- 2.díl

20. července 2009 v 22:33 | Yasu-chan |  Love & intrigues


,,Nečervenám." bránil se Uchiha dotčeně, jelikož ho prokoukli. ,,Podejte mu někdo zrcátko." zasyčel Hidan. Všichni se sborově podívali na Konan a doufali, že ona jim zrcátko dá. ,,K čemu vám bude, když vám zdrhl?" zeptala se a pokývala hlavou na místo, kde před chvílí starší z Uchihů stál. ,,Sakra." ulevil si Deidara a svalil se na křeslo, kde Itachi seděl. ,,V tohmle je vážně dobrej." přisadil ještě.

Itachi běžel dlouhou chodbou a hledal jakkýkoliv pokoj, kde by se schoval. Do svého nemohl, tam by ho našli. Sem tam se díval za sebe a kontroloval, jestli za ním někdo neběží a pak, při jednom z tohoto dívání za sebe, se ocitl na zemi. Něják ho to nebolelo, jako spíš, že ho štvalo, to ponížení. Pak ale na ponížení zapomněl, uvědomil si, že se s někým srazil. ,,Gomen." omluvila se dívka a sklopila omluvně hlavu. Až pak si uvědomil, že osoba, která se s ním srazila, byla Yasu. ,,Yasu." vyjekl překvapeně. ,,Itachi." vyjekla i ona. ,,Gomen." omluvil se. ,,Kam to běžíš?" zeptal se a zadíval se do hnědé barvy jejich očí. ,,Utíkám před Sakurou." zasmála se. ,,Má zase tu svoji zabijáckou náladu." přisadila. ,,Já před něma." ukázal za sebe, kde byl vchod do společenské místnosti a odkama se ozývaly výkřiky ostatních. ,,Eeee." Yasu ukázala za Itachiho. Podíval se tím směrem a zjistil, že všichni běží za něma. Co nejrychleji chytl Yasu do náruče a přenesl se s ní daleko do lesa.

,,Díky, ale už mě můžeš pustit." povzdychla si, když ji už nějákých minut držel v náručí uprostřed lesa a koukal vystrašeně na jeden bod. ,,Itachi!" zakřičela mu do ucha. Automaticky ji pustil, Yasu spadla, a on jako veverka vyšplhal po stromě až na úplný konec. ,,Já nezrudl!" zakřičel zničeho nic Uchiha z vrchu stromu. ,,Sem tady jenom já, Itachi." upozornila a podle usouzení, že to bude trvat ještě dlouho, se posadila na zem...

Následující díl

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama