Suou Tamaki

8. prosince 2009 v 12:31 | Yasu-chan
Věk: 17 (student druhého ročníku a prezident Hostitelského klubu)
Narozeniny: 8. dubna
Znamení: Beran
Výška: 183 cm
Typ krve: A
Oblíbené jídlo: Obvyklý druh rámenu, a obvyklé sladkosti


Tamaki, velmi dramaticky založený ,KRÁL' celého klubu. Slovo dramatický je třeba zdůraznit, protože některé jeho reakce a nápady jsou opravdu dramatické. Jinak je to ovšem příjemný a milý chlapec s nemalou dávkou šarmu. Co bychom také mohly jiného čekat, od půvabného téměř dokonalého blonďatého chlapce, který se k dámám chová jako pravý gentleman. A co víc, napůl Francouz.

Hostitelský klub byl celý jeho nápad (přestože tam teď nenápadně rozhoduje spíše viceprezident ). To on dokázal všechny členy přesvědčit, aby se k němu přidaly, a že to nebylo lehké.

Tamaki je velmi upřímný, ovšem také velmi naivní (hlavně na jeho věk) kluk, který sám sebe v klubu vnímá jako ,taťku' Haruhi. Přesto všem je jasné (kromě jeho, samozřejmě xD) že je do ní zamilovaný.

Jak už jsme psaly, je napůl Francouz a napůl Japonec, po otci, s kterým teď žije a který je shodou okolností ředitel Ouran Academy.

Nemůže žít s matkou, kvůli své babičce a obchodním neshodám. Navíc musel slíbit, že už jí nikdy neuvidí.

Tamaki je jinak opravdu milý, ale poměrně zhýčkaný, což je vidět například ve scéně s instantní kávou, kde ho všichni obdivují, když se odváží ji vypít.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama